Wrocław – Legnica – Dolny Śląsk

Różnice miedzy krajami w Europie

Różnice miedzy krajami w Europie

Różnice miedzy krajami w Europie
Sierpień 23
12:55 2014

Europa, pomimo że jest małym kontynentem jest też miejscem wielu fascynujących kultur. Ludzie w Europie różnią się od siebie wyglądem, językiem i obyczajami kulturowymi.

Jakie różnice miedzy krajami w Europie?

Ludzie w Europie zamieszkujący południe, na przykład Włochy to osoby obdarzone ogromnym temperamentem. Ciemne oczy i karnacja Włochów to przedmiot pożądania wielu kobiet, które uważają Włocha za ideał męskiej urody. Z kolei Francuzki uważane są za ikony stylu i umiaru. Ludzie w Europie z zapartym tchem śledzą trendy na ulicach Paryża, aby wprowadzić elementy ubioru Francuzek do swojego. Ludy Skandynawskie, pomimo zimnego klimatu, słyną z dobrego serca i uprzejmości.

Ludzie w Europie świadomi są także tego, jak bardzo bogaci są Norwegowie czy Duńczycy – dlatego turyści tych narodowości są mile witani w każdym europejskim miasteczku turystycznym. Z kolei Słowianie, do których zaliczyć możemy społeczeństwa wschodniej Europy słyną z niezwykłej gościnności i z pięknych kobiet. Polacy uznawani są przez Europejczyków za naród bardzo pracowity i potrafiący się bawić. Ludzie w Europie pomimo różnic kulturowych, potrafią się dogadać.

Głównym punktem współpracy europejskiej są projekty realizowane w ramach Unii Europejskiej. Ludzie w Europie, wprowadzając nową, wspólną walutę i nowy, wspólny hymn pokazują wartości, na jakim im zależy. Europejczycy wspólnie walczą o dobro i wolność innych krajów, stoją na straży pokoju i są współpracownikiem dla Stanów Zjednoczonych. Ludzie w Europie ze względu na multikulturowość są bardzo tolerancyjni, otwarci na nowe kultury i obyczaje. Coraz bardziej cenią sobie korzenie i kulturę swoich krajów. Ostatnio ludzie w Europie niepokoją się wydarzeniami, które miejsce mają na Ukrainie. Miejmy nadzieję, że ludzie w Europie nie będą musieli interweniować zbrojnie.

Related Articles