Wrocław – Legnica – Dolny Śląsk

PKP Wrocław Główny. Rozkład jazdy PKP Pendolino, InterCity TLK

PKP Wrocław Główny. Rozkład jazdy PKP Pendolino, InterCity TLK

PKP Wrocław Główny. Rozkład jazdy PKP Pendolino, InterCity TLK
Marzec 18
20:43 2015

Nie wiesz, gdzie znaleźć informacje na temat połączeń pociągów (nie tylko tych PKP, ale również innych), które odjeżdżają z Wrocławia i do niego przyjeżdżają? Nie ma żadnego problemu. Wystarczy, jak wybierzesz odpowiedni link poniżej i otrzymasz wszystkie interesujące Cię informacje na temat rozkładu jazdy PKP Wrocław

PKP Wrocław: wyszukiwarka połączeń

Bieżące połączenia ze stacji Wrocław Główny znajdziesz pod tym linkiem [kliknij]. Wystarczy, jak wpiszesz interesującą Cię stację docelową i wyjazdu, a system wyszuka dla ciebie wszystkie połączenia. Dodatkowo możesz zaznaczyć opcje pociągów bez przesiadek, przewożących rowery, czy z miejscami sypialnymi.

PKP Wrocław: kupno biletów przez internet

Jeśli chcesz kupić bilety przez internet ze stacji Wrocław Główny (ale także z jakiejkolwiek innej stacji, wystarczy, że wejdziesz na odpowiednią stronę przewoźnika:

PKP InterCity (pociągi Pendolino, Expresy i TLK)
Przewozy Regionalne (pociągi osobowe)

Aby kupić bilet, musisz posiadać konto w danym serwisie. Po złożeniu zamówienia możesz je opłacić płatnościami online, po czym w panelu Twojego konta pojawi się bilet w formacie PDF (nie musisz tego robić – możesz pokazać bilet w wersji elektronicznej w telefonie, tablecie lub komputerze.

Related Articles